CM1F-R-12V
MFR.Part #
CM1F-R-12V
JLCPCB Part #
C1524376
Package
Plugin,15x20mm
Description
-40℃~+85℃ 10ms 10ms 12V 14V@DC 35A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) 插件,15x20mm Automotive Relays ROHS