CM1AF-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CM1AF-12V
JLCPCB Part #
C1524370
Package
Plugin,15x20mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 14V@DC 35A Silver Alloy (Cd-Free) 插件,15x20mm Automotive Relays ROHS