CB1V-D-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CB1V-D-24V
JLCPCB Part #
C5590344
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 15A 15ms 24V 28V@DC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS