CB1F-T-R-M-12V
MFR.Part #
CB1F-T-R-M-12V
Description
-40℃~+125℃ 12V 14V@DC 15ms 15ms 40A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS