CB1F-T-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CB1F-T-24V
JLCPCB Part #
C1524428
Package
Plugin,22x26mm
Description
-40℃~+125℃ 15ms 15ms 20A 24V 28V@DC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) 插件,22x26mm Automotive Relays ROHS