CB1A-P-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CB1A-P-24V
JLCPCB Part #
C1524357
Package
Plugin,22x26mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 20A 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) 插件,22x26mm Automotive Relays ROHS