CB1AVF-D-24V
MFR.Part #
CB1AVF-D-24V
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15A 15ms 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS