CB1AVF-D-12V
MFR.Part #
CB1AVF-D-12V
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 14V@DC 15ms 35A Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS