CB1AH-T-P-24V
MFR.Part #
CB1AH-T-P-24V
JLCPCB Part #
C1524328
Package
Plugin,22x26.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 20A 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) 插件,22x26.5mm Automotive Relays ROHS