CB1AH-D-M-24V
MFR.Part #
CB1AH-D-M-24V
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 20A 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS