CB1AHF-T-D-M-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CB1AHF-T-D-M-12V
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 14V@DC 15ms 40A Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS