CB1AHF-D-M-12V
MFR.Part #
CB1AHF-D-M-12V
JLCPCB Part #
C1524426
Package
Plugin,22x26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 14V@DC 15ms 70A Silver Alloy (Cd-Free) 插件,22x26.5mm Automotive Relays ROHS