CB1AF-T-M-12V
MFR.Part #
CB1AF-T-M-12V
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 14V@DC 15ms 15ms 40A Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS