CA1A-DC12V-N
MFR.Part #
CA1A-DC12V-N
Description
-30℃~+80℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 16V@DC 30A Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS