AXK500147YG
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AXK500147YG
JLCPCB Part #
C425106
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+85℃ 0.5mm 100P 2 500mA 60V Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS