ARS35A12X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ARS35A12X
Description
-40℃~+70℃ 10ms 12V 30V@DC 500mA 6ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS