ARS30A03Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ARS30A03Z
Description
-40℃~+70℃ 10ms 30V@DC 3V 500mA 6ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Signal Relays ROHS