ARA220A12
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ARA220A12
Description
-40℃~+85℃ 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30V@DC 4ms 4ms Dual Coil - Magnetic Latching Relays ROHS