AQY280EHAX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AQY280EHAX
JLCPCB Part #
C6466250
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 1.14V 1.8ms 1000MΩ 130mA 28Ω 350V 50mA 550mW 5kV 5ms SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS