ALZN5B12W
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALZN5B12W
JLCPCB Part #
C425094
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 12V 15ms 16A 16A@250VAC 360Ω 400mW 440V@AC 5ms 6 AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS