ALZN1B12W
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALZN1B12W
JLCPCB Part #
C719515
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12V 15ms 16A 440V@AC 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS