ALZ52F18W
MFR.Part #
ALZ52F18W
JLCPCB Part #
C5942855
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 18V 440V@AC 5ms AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS