ALZ52F12
MFR.Part #
ALZ52F12
JLCPCB Part #
C1564112
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 15ms 16A 440V@AC 5ms AgSnO2 DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS