ALZ52B24TW
MFR.Part #
ALZ52B24TW
JLCPCB Part #
C1565068
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 24V 440V@AC 5ms AgSnO2 DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS