ALZ52B18T
MFR.Part #
ALZ52B18T
JLCPCB Part #
C1565835
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 18V 440V@AC 5ms AgSnO2 DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS