ALZ51F48TW
MFR.Part #
ALZ51F48TW
JLCPCB Part #
C1565777
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 440V@AC 48V 5ms AgSnO2 DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS