ALZ51B48W
MFR.Part #
ALZ51B48W
JLCPCB Part #
C6464197
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 440V@AC 48V 5ms AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS