ALZ51B12TW
MFR.Part #
ALZ51B12TW
JLCPCB Part #
C1565162
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 15ms 16A 440V@AC 5ms AgSnO2 DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS