ALZ12F24W
MFR.Part #
ALZ12F24W
JLCPCB Part #
C1565047
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+105℃ 15ms 16A 24V 440V@AC 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS