ALZ12F18W
MFR.Part #
ALZ12F18W
JLCPCB Part #
C5549755
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 15ms 16A 18V 440V@AC 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS