ALZ11F12W
MFR.Part #
ALZ11F12W
JLCPCB Part #
C1565066
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+105℃ 12V 15ms 16A 440V@AC 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS