ALZ11B24
MFR.Part #
ALZ11B24
JLCPCB Part #
C1524673
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 15ms 16A 24V 440V@AC 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS