ALZ11B18W
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALZ11B18W
JLCPCB Part #
C1565112
Package
DIP,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 15ms 16A 18V 440V@AC 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,12.5x28.8mm Power Relays ROHS