ALE75B18
MFR.Part #
ALE75B18
JLCPCB Part #
C1564889
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 16A 18V 20ms 25ms 277V@AC AgSnO2 插件 Power Relays ROHS