AGQ260A24
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AGQ260A24
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC、125V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgPd + Gold Plated - Signal Relays ROHS