AGQ21TA12
MFR.Part #
AGQ21TA12
JLCPCB Part #
C1560668
Package
SMD,7.2x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated Single Coil SMD,7.2x10.6mm Magnetic Latching Relays ROHS