AGQ210A24Z
MFR.Part #
AGQ210A24Z
JLCPCB Part #
C2153378
Package
SMD,7.2x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Single Coil SMD,7.2x10.6mm Magnetic Latching Relays ROHS