AGQ20TA24Z
MFR.Part #
AGQ20TA24Z
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated - Signal Relays ROHS