AGQ200S24X
MFR.Part #
AGQ200S24X
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgPd + Gold Plated - Signal Relays ROHS