AGQ200S12Z
MFR.Part #
AGQ200S12Z
JLCPCB Part #
C2153094
Package
SMD,7.2x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgPd + Gold Plated SMD,7.2x10.6mm Signal Relays ROHS