AGQ200A24Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AGQ200A24Z
JLCPCB Part #
C3001850
Package
SMD,10.6x7.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 110V@DC、125V@AC 2.504kΩ 230mW 24V 2A 300mA@125VAC、1A@30VDC、2A@30VDC 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) SMD,10.6x7.2mm Signal Relays ROHS