AGN260S24
MFR.Part #
AGN260S24
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC、125V@AC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 4ms 4ms AgPd + Gold Plated - Signal Relays ROHS