AGN210S12
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AGN210S12
JLCPCB Part #
C1560764
Package
SMD,5.7x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Single Coil SMD,5.7x10.6mm Magnetic Latching Relays ROHS