AGN210A24X
MFR.Part #
AGN210A24X
JLCPCB Part #
C2153347
Package
SMD,5.7x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Single Coil SMD,5.7x10.6mm Magnetic Latching Relays ROHS