AGN200A24Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AGN200A24Z
JLCPCB Part #
C2153126
Package
SMD,5.7x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 4ms 4ms AgPd + Gold Plated SMD,5.7x10.6mm Signal Relays ROHS