AG201444
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AG201444
JLCPCB Part #
C2894779
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1.44kΩ 10ms 24V 2A@30VDC 400mW 50mΩ 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS