ABS1412509
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ABS1412509
Description
-40℃~+85℃ 125V 2A 2A 30V 5,000,000 Cycles PC Pin SPDT Side Rotation, Adjustable Lever - Limit Switches ROHS