80SXE33M
MFR.Part #
80SXE33M
JLCPCB Part #
C1578852
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 124.5mA@120Hz 12mm 3.5mm 33uF 35mΩ 80V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS