80SXE27MX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
80SXE27MX
JLCPCB Part #
C3274998
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 27uF 33mA@120Hz 55mΩ 5mm 80V 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS