6TPG100MG
MFR.Part #
6TPG100MG
JLCPCB Part #
C2158204
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 100uF 55mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS